Hakkımızda

2004 yılında "En yeni, en iyi, en göz alıcı tasarımları, bilgisayar teknolojisi ile kullanarak müşterilerine dünya standartlarında Kanvas Tablo, MDF Tablo, 5 Parçalı Kanvas Ve 5 Parçalı MDF Tabloları Büyük bir önem ve itina ile SİZ Müşterilerimize hep Sunduk ve sunmayada devam edeceğiz. Bunun Yanında KİŞİYE ÖZEL Tasarımlarımız ile Türkiye'de bir ilke imza attık. Hiç bir zaman taklitçi olmadık, Taklit edilmek, Tasarımlarımızın Başka mecralarda çoğaltılarak satılmalarından da gocunmadık, şikayetçide olmadık. Birbirin den güzel ve kaliteli Duvar Kağıtları, Duvar Tabloları, Duvar Panelleri, STİCKERLER Tüm Muhteşemliği ile Siz'lerin Kullanımına Sunulmak üzere sitemizde " Tablo Burda " satışa sunmaktayız.

"2004'ten bu yana geçen zaman içinde "AR-GE" ekibimizle yenilenmeye ve yeniliklerimize devam ederek çağımızın gereksinimlerinin neler olabileceğini hep istişare ederek; "AR-GE" Ekibimizle geçmişten bu güne, bu günlerden de geleceğe hep bir farklılık ile girmenin yollarını tasarladık ve tasarlıyoruz. Bugün de olduğu gibi geçen 14 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye  yaşamsal alanlar da göze hoş görünen, evlerinize otantik bir hava katan tasarımlarımız ile devam edeceğiz.

            "Tablolarımızda Kullandığımız, Yaşlı ağaçların yerine 100'lercesinin dikilmesi için, Ülkemiz de her yıl 21 Mart ile 26 Mart tarihleri arasında kutlan Orman haftası münasebeti ile, Biz'de "IDBM Merkezi" olarak Üzerimize düşeni yaparak Çevreye verdiğimiz önemi gösteriyor ve aynı zamanda Çevreciyiz diyoruz."

            15 kişilik ekibi ile 7/24 İnternetten ve İşyerlerimizde son sürat satışlarımız devam etmektedir. Her Hafta Çeşitli ürünlerimizde kampanyalar yapmaya devam ediyoruz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak fırsat ürünlerimizden faydalanma fırsatını kaçırmamak için Sitemize Üye olup, Yeni kampanyalara ABONE Olabilirsiniz.

            Sürekli Ar-Ge politikamız ile Kendi altyapımızı her geçen gün daha geniş yelpazeye yayarak, hem işsizlere iş imkanı hemde yatırımlarını yönetmek istyenlere Bayiilik vererek Katkı sağlamaya devam ediyoruz.

            Sitemizden Aldığınız Ürünler Evinizdeki Yerini alana kadar Garantimizde dir. Gönül Rahatlığı ile Sitemiz üzerinden Alışveriş yapabilirsiniz. "Biz ÜRETİCİ FİRMAYIZ!" Bu zamanda Üretici ile bire bir konuşmak, Ürün siparişini vermeden detaylı bilgi almak Mümkün değildir. Ben ÇAĞDAŞ ÖZERGÜN 7*24 Telefonun diyer ucunda olacağım. Siz'lere Özel Telefonumu veriyorum : +90 541 291 20 21 <<<< WhatsApp'tan da Bana yazabilirsiniz?

Saygılar IDBM "İstanbul Digital Baskı Merkezi".